Wielkanoc 2019 – kursowanie autobusów

KURSOWANIE AUTOBUSÓW

PKS w SOKOŁOWIE PODLASKIM S.A.

W OKRESIE: 18.04.19 – 23.04.19

18- 19.IV.

Czwartek Piątek

Wg. rozkładu na dni robocze

(bez kursów szkolnych)

20.IV.

WIELKA SOBOTA

Wg. rozkładu na soboty

(zgodnie z oznaczeniami)

Dodatkowo wykonany będzie kurs o godz.:

13:45 – Warszawa – Sokołów Podlaski przez Mińsk Maz.

Nie odjadą autobusy o godz.:

13:00 Sokołów Podlaski – Warszawa przez Mińsk Maz.

18:45 – Warszawa – Sokołów Podlaski przez Dobre, Trawy

21.IV.

WIELKANOC NIEDZIELA

Komunikacja autobusowa NIE BĘDZIE KURSOWAŁA

Wykonany będzie kurs o godz.:

07:00 Warszawa – Sokołów Podlaski przez Korytnicę

22.IV.

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

Wykonywane będą kursy o godz.:

9:25 – Sokołów Podlaski – Siemiatycze

10:30 – Sokołów Podlaski – Warszawa przez Mińsk Mazowiecki

11:45 – Siemiatycze – Sokołów P. (13:05) – Warszawa

11:45 – Sokołów Podlaski – Ceranów

13:00 – Ceranów – Sokołów P. (14:00) – Warszawa

13:45 – Warszawa – Siemiatycze

14:30 – Węgrów – Kosów Lacki [WĘGR]

15:55 – Sokołów Podlaski – Warszawa PKiN

16:10 – Kosów Lacki – Węgrów (17:05) – Warszawa [WĘGR]

16:15 – Węgrów – Warszawa [WĘGR]

16:45 – Warszawa – Sokołów Podlaski przez Mińsk Maz.

18:15 – Warszawa PKiN – Sokołów Podlaski

18:45 – Warszawa – Węgrów przez Dobre [WĘGR]

19:00 – Warszawa – Sokołów Podlaski przez Grębków

23.IV.

Wtorek

Wg. rozkładu na dni robocze

(bez kursów szkolnych)

Zarząd PKS w Sokołowie Podlaskim S.A.

Wynajem autobusów

Oferujemy Państwu autobusy o wysokim standardzie oraz fachową i miłą obsługę - przekonaj się sam!

Stacja diagnostyczna

Profesionalny serwis samochodów osobowych i ciężarowych w stałej niezmiennej cenie.

Myjnia

Oferujemy najbogatszy zakres usług myjni automatycznej oraz myjni bezdotykowej.

Scroll Up