Sprawdź

rozkład jazdy

Sprawdź

Zastępca Kierownika Działu Technicznego

PKS „Sokołów” w Sokołowie Podlaskim S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:

– wykształcenie wyższe kierunkowe lub wyższe w tym średnie kierunkowe (np. technikum samochodowe):

– staż pracy min. 3 lata w branży lub podobnej branży na stanowisku kierowniczym;

Zakres obowiązków:

– organizowanie pracy i nadzór nad pracą Stacji Obsługi, Magazynu Technicznego, Stacji Diagnostycznej, Stacji Paliw, Myjni Samochodowej,

– nadzór nad infrastrukturą budowlaną i techniczną;

– przeprowadzanie przetargów zgodnie z obowiązującym prawem zamówień publicznych.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do siedziby Spółki,
ul. Ząbkowska 2, Sokołów Podlaski
lub o przesłanie cv na adres e-mail pks_sekretariat@wp.pl

Więcej informacji po numerem telefonu: 728 081 055

Zatrudnimy elektromechanika

PKS „SOKOŁÓW” W SOKOŁOWIE PODLASKIM S.A. ZATRUDNI ELEKTROMECHANIKA.

CHĘTNI PROSZENI SĄ O SKŁADANIE PODAŃ

W SEKRETARIACIE SPÓŁKI W SOKOŁOWIE PODLASKIM UL. ZĄBKOWSKA 2

LUB

PRZESŁANIE PODANIA NA ADRES E-MAIL pks_sekretariat@wp.pl

oferta pracy

PKS „SOKOŁÓW” w Sokołowie Podlaskim S. A. zatrudni sprzątaczki z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.
Sokołów Podlaski
ul. Ząbkowska 2
lub o przesłanie podania na adres e-mail pks_sekretariat@wp.pl

Kierowca autobusu z ważnymi uprawnieniami

PKS „SOKOŁÓW” W SOKOŁOWIE PODLASKIM S.A. ZATRUDNI KIEROWCÓW AUTOBUSOWYCH Z WAŻNYMI UPRAWNIENIAMI.

W SEKRETARIACIE SPÓŁKI W SOKOŁOWIE PODLASKIM UL. ZĄBKOWSKA 2 W ZAJEZDNI WĘGRÓW UL. PRZEMYSŁOWA 11

LUB

Wynajem autobusów

Oferujemy Państwu autobusy o wysokim standardzie oraz fachową i miłą obsługę - przekonaj się sam!

Stacja diagnostyczna

Profesionalny serwis samochodów osobowych i ciężarowych w stałej niezmiennej cenie.

Myjnia

Oferujemy najbogatszy zakres usług myjni automatycznej oraz myjni bezdotykowej.

Scroll Up